טיולים מיוחדים ומוזלים | מה מיוחד בקיום חתונה בוילה?

מה מיוחד בקיום חתונה בוילה?


איחוד מסורתי בין בני זוג וההחלטה לקשור את חייהם זה בחיי זו הוא תמיד מרגש, והערך הטמון בו הוא הרבה מעבר לאולם, לדי-ג'יי ולמנת העוף בפטריות. מסיבה זו בוחרים יותר ויותר זוגות צעירים להפיק אירוע בצורה קצת אחרת, בו הדגש יהיה על המהות ולא על התפל.
קיום חתונה באירוע אינטימי בה לא האוכל והריקודים יעמדו במרכז כי אם הטקס, בני הזוג והמקורבים להם ביותר, הפכה בעבור זוגות רבים מושא כיסופים, מתוך ההבנה כי מדובר בהפקת ערב שייחרט בזיכרון לכל החיים, וככזה נכון וכדאי ללכת עם נטיית הלב ולא להסתפק בארגון חתונה מקובלת סטנדרטית.
לא יודעים איזו וילה לבחור? הזמינו וילה לחתונה באתר וילה דילס.
קיום חתונה בוילה מעוצבת ומפנקת המיועדת לאירוח, היא דרך מרגשת ומיוחדת לבוא בברית הנישואים, ומיועדת לאנשים המבקשים כי היום החשוב בחייהם יראה קצת אחרת. חשוב כמובן לבחור בוילה המתאימה, הן ברמת המיקום והן ברמת המרחב החיצוני שלה, על מנת שתהיה האפשרות לתכנן ולקיים את הטקס בנוחות, ולהכיל את מספר האורחים הרצוי. חתונה בוילה אינה מיועדת מן הסתם לאירוע בן מאות משתתפים, אולם הגדולות והמפוארות שבוילות כוללות עד עשרה חדרי שינה מפנקים ומציעות שטח חיצוני המתאים לאירוח בן עשרות משתתפים. מטבע הדברים לא כל האורחים המגיעים לטקס החתונה מוזמנים ללון במקום, ומשום כך ניתן ונכון לבחור בוילה בעלת כמות חדרי שינה על פי כמות האורחים המיועדים (כיף גדול לחתן ולכלה לאחר האירוע המרגש לדעת כי מעבר לדלת חדר השינה שלהם נמצאים האנשים היקרים ללבם להוסיף ולהתרגש עמם), כאשר השטח החיצוני בו מיועד להתקיים האירוע רחב דיו על מנת להכיל הן את אירוח הטקס והן את הבילוי שלאחריו.
קיימות לא מעט וילות בצפון הארץ המתמחות באירוח אירועים קטנים, בניהם חתונות, ולפני הבחירה באחת מהן יש לזכור כי אין מדובר בבחירת וילה לחופשת קיץ, אלא מקום שייחקק בזיכרון לשנים רבות. מאחר ומדינת ישראל יפה היא, וצפון הארץ התברך בשכיות חמדה ובנופים עוצרי נשימה, כדאי לבחור במקום המציע נוף מרהיב הנוגע בבני הזוג ויהווה תפאורה טבעית לאירוע. חתונה ממרום הגולן המשקיף אל הכינרת, על שפת חוף אכזיב המרהיב או אל מול שפעת יופיו של הגלבוע, איש ואישה על פי טעמם וראות עיניהם.
במרבית הוילות יוצע לזוג הצעיר לשכור את המקום ללא שירותי מוזיקה או מזון, ועל מנת לכבד את האורחים יידרשו בני הזוג להזמין קייטרינג חיצוני. ישנן לא מעט חברות קייטרינג המספקות תפריט קולינרי עשיר לאירועים מעין אלה, אולם יש להביא בחשבון כי אם מדובר באירוע בעל סממן דתי ובחתונה מסורתית, הרב שיגיע למקום לקדש את בני הזוג יבקש כי הקייטרינג להגיע ממקום בעל תעודת כשרות, ולדאוג לכך מבעוד מועד. גם לבידור יש לדאוג וחשוב לוודא כי המקום מותאם לחיבור מערכת הגברה ומספק פרטיות נאותה על מנת לא להתמודד עם תלונות השכנים במעמד האירוע.