טיולים מיוחדים ומוזלים | סופשבוע

סופשבוע של קדושה בירושלים

סופיש שבוע בירושלים, טבריה ומקומות אחרים נערכים אחת לכ 3 חודשים. לגבי תאריכים ועדכונים ניתן להצטרף למועדון חברי "אוהבי ארצנו" ולקבל עדכונים.

סופ"ש בירושלים :

מחמישי עד מוצ"ש או משישי מוקדם בבוקר עד מוצ"ש (ע"פ הפרסומים) . במהלך סופ"ש זה אנו מסיירים ומכירים את ירושלים גם באתרים , בנופים ובמקומות אותם לא הכרתם. אנו חוזרים אחורה בזמן לאתרים המוזכרים בתנ"ך , אל הדמויות והמקומות בהם ממש מלכו המלכים ונבאו הנביאים. בסיורים מודרכים מרתקים אנו שומעים רואים ומבינים את אשר ארע לפני אלפי שנים ועד לימינו אנו. בסיורים אחרים אנו גם מכירים את שכונות העיר המקודשת , עיר הבירה ירושלים, רואים את החיים כיום ומנסים להבין את אשר צופן העתיד. סופ"שים אלה תמיד עם לינה במלון טוב על בסיס חצי פנסיון ושרות מיוחד לחברינו. בשבת מכיוון שאין נסיעות אנו עורכים סיורים רגליים כאשר האופציות פתוחות בפני המטיילים ע"פ טעמם ורצונם. 

סופ"ש בטבריה:

טבריה היא עיר מיוחדת ולטייל בה ולהנות רצוי עם קבוצה והדרכה בכדי להכיר, לשמוע ולראות את אשר טומנת היא בסודותיה הרבים. במהלך סופ"ש שכזה אנו מגיעים לאתרים ולנופים , לסיפורים ולדמויות שהפכו אותה למה שהיא . הלינה היא במלון ברמה טובה על בסיס חצי פנסיון וכמובן שרות מיוחד לחברינו. נופי הכנרת והאתרים הסובבים אותה ילוו אתכם במהלך הסופ"ש בו תחוו את העיר בצורה בלתי רגילה.

 

קבוצות המטיילים בסופ"שים עורכים קבלת שבת משותפת עם ארוחת ערב חגיגית בחדר האוכל . לאחר מכן נפגשים ב"חברותא" עם סיפורים, בדיחות ופיצוחים כחלק מהחוויה הקבוצתית. המחיר מוזל ומיוחד.

אתם מוזמנים להצטרף אלינו בפייסבוק לקבוצת חברי "אוהבי ארצנו" או למצוא "טיולי תעצומות ישראל" ולעשות לנו לייק ולקבל עדכונים מידי שבוע. אתם גם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולקבל עדכונים על סופ"שים מיוחדים בהודעות אס.אמ.אס אחת לחודש.

 

הפירוט בסופשבוע של קדושה נתון לשינוים ע"פ הפרסומים מעת לעת.

להצטרפות לעדכונים בפייסבוק: https://www.facebook.com/tiyul4u